Yeşilin enerjisi, beyazın sadeliği ve siyahın gücü… Probably ve Academia işbirliğiyle hazırlanan Probably X Academia kapsül koleksiyonu spor giyimin yeni vazgeçilmezlerine imza atıyor. Sokak modası kodlarından ilham alan koleksiyon, tüm dünyada yükselen bir trend haline gelen ve Probably'nin DNA'sının da bir parçası olan Danimarkalılara özgü mutluluk felsefesi “Hygge” ile bir araya getiriyor.

Özgür ruhlu ve farkındalığı yüksek tasarımlar, bant baskılar, patchwork detaylar ve geçtiğimiz sezonların ardından halen yükselişini koruyan batik tekniğiyle zenginleşiyor.

Monogram baskılı tshirt ve formalar; sloganlı hoodie ve t-shirtler, batik tekniğiyle boyanmış yeşil/siyah takımlar, slogan biyeli sweatshirt setlerinden oluşan koleksiyon; çoraptan şapkaya, terlikten bel çantasına uzanan aksesuarlarıyla sokak stiline farklı bir yorum katıyor

Probably’nin marka dünyasında yer alan; hayatın ve güzel anların tadını çıkarmak ve bunu sevdiklerinle paylaşmak anlamına gelen “Hygge”, Probably X Academia kapsül koleksiyonundaki detaylarla ve “Bring more hygge into your life” sloganlı tasarımlarla sizleri bu akıma katılmaya çağırıyor.