Müziğin bizleri birleştirdiği %100 bir yaz için #MusicUnites çatısı altında buluşalım.


Yaz mevsiminin olmazsa olmazlarından deniz, kum ve güneş üçlüsüne elbette aşinayız. Bu kadroya en uygun eşlikçinin #yüzdeyüzmüzik olduğunu da pek tabii biliyoruz. Tam da bu noktada devreye giren David Guetta, parçası 'Get Together'la müziğin birleştirici gücünü harekete geçiriyor ve yaza dair sevdiğimiz her şeyi bir araya getiriyor.

Guetta tarihine hakim olanlar bilir; disko dokunuşları kendisinin diskografisinde yapı taşlarından biri olarak kabul edilir. Dolayısıyla, parçanın iskeletini oluşturan disko tavrı da David Guetta’nın bundan sonra yapacakları hakkında parıltılı bir ipucu veriyor. Bahsetmemiz gereken bir diğer konuysa, kendisinin tam bir iş birliği müzisyeni oluşu; dünyaca ünlü, sayısız isimle birçok prodüksiyona imza atan Guetta, kendisine vokallerde Abby-Lynn Keen’in eşlik ettiği ‘Get Together’da bu iş birliği konusunu bir üst seviyeye taşıyor ve dünyanın farklı bölgelerinden birçok müzisyenini Music Unites çatısı altında aynı sözleri haykırmaya davet ediyor.

Bu arada unutmadan; kendisiyle gerçekleştirdiğimiz röportaja buradan ışınlanabilirsiniz: https://www.xoxodigital.com/post/16359/david-guetta-yuzdeyuz-interview